Trainers en trainsters Team

Download hier een printvriendelijke versie de trainers en trainsters (PDF)

KLEUTERS 1ste en 2de KLEUTERKLAS: Liesbeth De Haes 0474/395999;

Benthe Bellens, Chris Croon, Alba De Haes, Britt Verbinnen, Lotte Volkaerts, Renee Wijns, Michelle Wijns, Julie Van Calster, Kelly Verbinnen, Tine Bellekens, Caroline De Haes, Irina De Coux, Sharona Frederickx.

KLEUTERS 3de KLEUTERKLAS MEISJES: Paulien Bellekens 0475/590580;
Shania Heylen, Priscillia Schoovaerts, Sien Verelst, Magalie Van Hool, Floor Verelst, Celine Vlemincx, Julie Van Calster.

KLEUTERS 3de KLEUTERKLAS JONGENS: Joachim Cambré 0473/221851;
Jenthe Peeters, Ianthe Van De Cloot.

KLEUTERS GESELECTEERD: Priscillia Schoovaerts 0474/197386;
Jovita Peeters, Noa Peeters.

MEISJES 1ste EN 2de LEERJAAR GESELECTEERD: Jovita Peeters 0471/119407;
Noa Peeters, Priscillia Schoovaerts, Joni Verelst, Stien Van Herle.

MEISJES 1ste EN 2de LEERJAAR: Chris Croon 0478/825588;
Sanne Bellekens, Benthe Bellens, Caroline De Haes, Stephanie De Haes, Kim Lens, Veerle Lumbeeck, Lotte Pardon, Kristel Schoovaerts, Shania Heylen, Sophie Verwerft, Britt Verbinnen.

MEISJES 3de EN 4de LEERJAAR: An de Veuster 0474/570313;
Karlijn Bellekens, Sanne Bellekens, Mart Cannaerts, Gitte Cuylaerts, Stephanie De Haes, Jolene De Bruyn, Nele De Bruyn, Kim Lens, Isabeau De Cuyper, Lore Storms, Jolien Wouters, Jade Van de Meutter.

MEISJES 5de EN 6de LEERJAAR: Ann Goyvaerts 0477/553225;
Lotte Hendrickx, Kim Van Noten, Katelijne Van Damme, Laura Van Hoof, Lies Verschueren,
Joachim Cambré, Jade Huygen, Lieselotte Verhaegen.

MEISJES MIDDELBAAR ONDERWIJS: Katelijne Van Damme 0496/517856;
Ingrid De Veuster, Ann Goyvaerts, Leo Troonbeeckx, Kelly Verbinnen, Laura Van Hoof, Lotte Hendrickx.

BELOFTEN MEISJES: Wendy Lemmens 0479/773075;
Agnes Lambrechts, Katrien Ooms, Mare Van Loo, Jo Verbeeck, Leo Verbeek, Lotte Yskout, Bente Van Anderlecht, Aline Bellekens, Zahra Celen, Jovita Peeters, Noa Peeters.

KEURPLOEG MEISJES: Agnes Lambrechts 0498/815593;
Joachim Cambré, Sofie Goelen, Stien Van Herle, Leo Verbeek, Joni Verelst, Eve Verbeek.

JONGENS LAGER ONDERWIJS: Fabienne Gonthier 0479/381209;
Kelly Verbinnen, Evelien Van Eccelpoel, Leo Troonbeeckx, Brent Daniëls.

JONGENS LAGER ONDERWIJS GESELECTEERD: Brent Daniels 0486/251766;
Yarno Verbeeck, Jitse Laurens.

BELOFTEN JONGENS: Alexander Mossoux 0477/984125;
Wannes Vergauwen.

KEURPLOEG JONGENS: Jitse Laurens 0472/712848;
Yarno Verbeeck.

CONDITIETRAINING DAMES: Ingrid De Veuster 0479/756090;
Lutgarde De Veuster.

DAMES TOESTELTURNEN: Leo Verbeek 0496/810712.

CONDITIETRAINING HEREN: Erik Ooms 0476/518017;
Hugo Saelen 0473/568306.

G-FIT: Caroline De Haes 0478/653667;
Chris Croon, An Liekens, Irina De Coux.

TUMBLING en TRAMPOLINE MIDDELBAAR (jongens-meisjes): Kelly Verbinnen 0473/471626;
Bruno Bevers, Shanah Cuylaerts, Lore Verelst.

ACRO GYM (jongens en meisjes): Sofie Goelen 0474/491438;
Zahra Celen, Jovita Peeters, Stien Van Herle, Joni Verelst.